Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Zakázková výroba

Dino Toys s.r.o.

Firma Dino Toys nabízí zákazníkům možnost nechat si zhotovit společenskou hru a jiné produkty na zakázku. Jedná se o klasickou výrobu ofsetovým tiskem (série nad 1000 ks u her, 500 ks u puzzlí).

HRY

Dlouholetá zkušenost s výrobou společenských her nám umožňuje vyrobit kvalitní společenskou hru s vaším námětem i vlastním designem. Může jít jak o klasickou deskovou hru, tak i o hru karetní. Rádi vám poradíme se způsobem provedení jednotlivých komponentů výbavy, abychom vám mohli při zachování vysoké kvality nabídnout co nejoptimálnější cenu.

PUZZLE

Na zakázku lze vyrobit puzzle s vlastním motivem a individuálním designem v širokém spektru velikostí a formátů. Může být zpracováno ve standardním provedení, jaké mají výrobky Dino, nebo upraveno podle individuálního přání zákazníka. Všechny výrobky jsou zpracovány ve vysoké kvalitě srovnatelné se sériovou výrobou.

DODACÍ PODMÍNKY

Cena výrobku vždy vychází z konkrétního zadání a rádi vám ji na vyžádání připravíme. Obvykle se 50 % ceny platí při zahájení výroby a dalších 50 % při dodání. Standardní termín dodání je cca 6 týdnů při použití standardních komponentů.

KONTAKT

Máte li dotaz nebo poptávku pište na poptavka@dinotoys.cz.