Doprava a platby

Cena zboží, způsob platby a dodání, možnost opětovného dodání

Dopravné po ČR

  • prostřednictvím služby DPD 85,-- Kč
  • prostřednictvím České pošty: balík do ruky 130,-- Kč, Balíkovna 55,-- Kč

Při objednávce nad 699,-- Kč je dopravné po ČR zdarma.

Dopravné po SR

  • prostřednictvím služby DPD 8,8 Eur.

Při objednávce nad 52,-- Eur je dopravné po SR zdarma.

1. Ceny nabízeného zboží jsou vždy uvedeny u jednotlivých produktů na e-shopu s tím, že jde vždy o cenu konečnou zahrnující DPH ve výši 21 % příp. 10 %. V ceně není obsaženo dopravné, poštovné ani úhrada za platbu na dobírku.

2. Zákazník je povinen objednané zboží uhradit některým z těchto způsobů:

Adresa včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz,  Tel:  +420 228 224 267
 
3. Zboží je zasíláno prostřednictvím zásilkové služby DPD nebo prostřednictvím služeb České pošty, a.s., a to pouze na území České republiky a Slovenské republiky. Pokud zákazník uvede adresu dodání do místa mimo území České republiky nebo Slovenské republiky, je dodavatel oprávněn od smlouvy odstoupit s tím, že pokud zákazník v tomto případě již uhradil cenu předem, bude mu tato částka vrácena na jeho účet do 15 pracovních dní. Dodavatel dále zákazníka upozorňuje na skutečnost, že zboží nelze dodat na adresu obsahující P.O.BOX. Pokud zákazník uvede adresu dodání na P.O.BOX, je dodavatel oprávněn od smlouvy odstoupit s tím, že pokud zákazník v tomto případě již uhradil cenu předem, bude mu tato částka vrácena na jeho účet do 15 pracovních dní.

Zboží je možné si také vyzvednout osobně na adrese provozovny Dino Toys s. r. o., K Pískovně 108, 29501 Mnichovo Hradiště, v tomto případě musí být zboží zaplacené některým z online platebních metod. Platba na místě není možná.

4. K ceně zboží se účtuje dopravné ve výši 85,-- Kč včetně DPH v případě dodání zboží prostřednictvím zásilkové služby,  130,-- Kč včetně DPH v případě dodání zboží prostřednictvím České pošty a. s. a 55,-- Kč včetně DPH v případě dodání prostřednictvím Balíkovny . Při objednávce v ceně vyšší než 699,-- Kč včetně DPH se dopravné po České republice neúčtuje.

K ceně zboží dodaného do Slovenské republiky se účtuje dopravné ve výši 8,8 Eur včetně DPH. Při objednávce s hodnotou vyšší než 52 Eur včetně DPH se dopravné na Slovensko neúčtuje.

V případě osobního odběru se dopravné neúčtuje. Upozorňujeme zákazníky, že v případě osobního odběru není možná platba na místě.

5. Dodací lhůta je zpravidla 3 pracovní dny od uzavření smlouvy, tj. od potvrzení objednávky. V případě, že zákazník zvolí v objednávce některý ze způsobů placení předem, běží dodací lhůta až od uhrazení ceny na účet dodavatele. V případě, že lhůta dodání zboží je delší než 30 dnů, je nutný souhlas zákazníka se zasláním zboží v tomto pozdějším termínu. V případě zdržení s dodáním zboží o více než 14 dnů, je zákazník oprávněn od smlouvy odstoupit.

6. Dodavatel si vyhrazuje právo na zvláštní dodací podmínky u určitých druhů zboží (zejména kvůli složitosti a bezpečnosti přepravy); v takovém případě bude zákazník ihned po obdržení objednávky kontaktován (telefonicky nebo emailem) a o těchto podmínkách zpraven. V takovém případě se může cena za dodání lišit; o tomto bude zákazník informován dle předchozí věty.

7. Zákazník se stává vlastníkem zboží v okamžiku převzetí zboží při dodání.

8. V případě platby za zboží předem (bankovní převod, platební karta) může zákazník požádat prostřednictvím kontaktního telefonu nebo e-mailové adresy o opětovné zaslání zboží. Dodavatel si vyhrazuje právo dodatečně naúčtovat přiměřené náklady za skladování a opětovné zaslání zásilky. V případě platby za zboží při převzetí zákazníkem (dobírka) je dodavatel oprávněn v případě neodebrání zboží na zákazníkovi vymáhat částku odpovídající případné náhrady škody (zejména náklady na dopravu). Zákazník může požádat prostřednictvím kontaktního telefonu nebo e-mailové adresy o opětovné zaslání zboží i u zboží placeného formou dobírky. Dodavatel si vyhrazuje právo dodatečně naúčtovat přiměřené náklady za skladování a opětovné zaslání zásilky.

9. Zásilky v hodnotě přesahující 5.000, -- Kč budou před odesláním telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního emailu ověřovány.

Kontaktní email: dotazy.eshop@dinotoys.cz.

Kontaktní telefon: +420 312 709 312 nebo +420 775 555 965.

  • platbou na dobírku – při platbě na dobírku jsou připočítávány náklady ve výši 40,-- Kč včetně DPH, v případě dodání zboží mimo Českou republiku jsou náklady ve výši 1,9 Eur včetně DPH.
  • převodem na účet č. 5617392/0800 platí pro platby v CZK nebo SK74 1111 0000 0011 1214 5006 pro platby v Eur. Číslo (bez písmen) Vaší objednávky prosím napište do variabilního symbolu. 
  •  prostřednictvím platebních tlačítek nebo platba kartou – poskytovatel platební brány ComGate Payments, a.s.. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
  • Platba kartou – Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

    patička com gate web světlé.png

  • Platba bankovním převodem – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
České hry a kvalitní hračky Dino Toys
Jsme česká rodinná firma. Naše práce je naším posláním. Tvoříme a rozvíjíme svět fantazie již 30 let.
Návody her online
Garantovaná záruka kvality
Doprava zdarma od 699 Kč
Hry od českého výrobce