Vážení zákazníci od 24.05.2024 do 29.05.2024 bude probíhat inventura. Prosíme o strpení při dodání.

Puzzle pro všechny

Pokud hledáte něco, co bude bavit celou rodinu, puzzle jsou ta správná volba. Tento všestranně prospěšný koníček navíc procvičuje mozek a podporuje psychickou i duševní rovnováhu člověka.
Puzzle pro všechny
Koupit puzzle

Skládání puzzle zlepšuje paměť a vizuálně-prostorové uvažování. Podle lékařských studií tato činnost dokonce oddaluje demenci i Alzheimerovu chorobu.  Také ale mírní stres, a zlepšuje tedy náladu. Skládání puzzle prokazatelně zvyšuje produkci dopaminu v těle, čímž přináší pocit štěstí a uspokojení. Možná proto jsou puzzle pro mnohé skvělou aktivní formou odpočinku.   

Škála motivů, velikostí a počtu dílků

Vyrábíme puzzle o mnoha velikostech a počtech dílků. Nabízíme samozřejmě i širokou škálu motivů, tedy výsledných obrázků. 

Nejmenší děti potěší snadné dřevěné vkládačky a puzzle od 3 do 24 maxi dílků, s pohádkovými motivy. Skládání puzzle u dětí podporuje motoriku, představivost, prostorovou orientaci i rozlišovací schopnosti. 

O něco starší děti nadchnou skládačky různých stupňů obtížnosti od 25 do 300 dílků, s oblíbenými motivy dle nejnovějších trendů. 

V nabídce nechybí ani náročnější, velkoformátové puzzle, které ocení celá domácnost. Ty čítají 500 až 6000 dílků.

Vyrábíme i speciální řady puzzle. V naší nabídce nesmí chybět panoramatické puzzle na výšku i na šířku, svítící puzzle s neonovou vrstvou, secret puzzle se skrytými symboly, ani oblíbená řada Relax XL s většími dílky, která je určená starším ročníkům.

Klademe důraz na kvalitu a lokálnost

Všechny puzzle pod značkou Dino (i ty na zakázku) pochází z vlastní produkce. Vše vyrábíme v České republice v našich dvou výrobních závodech specializovaných na produkty z kartonu, a to v Mnichově Hradišti a v Lomnici nad Popelkou.

Při výrobě našich produktů dbáme na kvalitu materiálů i výrobních procesů, přičemž se opíráme o dlouholetou zkušenost. Pracujeme s moderními technologiemi a kvalitními stroji, jako je hydraulický lis nebo laserová kontrola kvality.

Klademe samozřejmě důraz i na design obalu a samotný výběr motivů, který u zákazníka často rozhoduje.

Udržitelnost

Při produkci myslíme i na životní prostředí a udržitelnost. K výrobě našich puzzlí používáme recyklované materiály, netoxická lepidla a další suroviny šetrné k přírodě. 

Všechny naše puzzle jsou držitelem certifikátu Bezpečná a kvalitní hračka.

Prohlédněte si všechny puzzle z naší nabídky.

Naše puzzle distribuujeme po celém světě. 

Puzzle na zakázku

Hledáte originální dárek pro Vaše klienty a chtěli byste oblíbené puzzle spojit s Vaší značkou?  

Vyrobíme pro Vás puzzle od 500 ks balení s Vaším vlastním motivem a designem krabice. 

Pro více informací klikněte zde, nebo rovnou pošlete svou poptávku na poptavka@dinotoys.cz.

Pokud chcete zařadit naše puzzle Dino do svého prodeje, jděte na velkoobchodní e-shop nebo se na podmínky obchodní spolupráce zeptejte přímo na emailu obchod@dinotoys.cz.

Koupit puzzle
České hry a kvalitní hračky Dino Toys
Jsme česká rodinná firma. Naše práce je naším posláním. Tvoříme a rozvíjíme svět fantazie již 30 let.
Návody her online
Garantovaná záruka kvality
Doprava zdarma od 699 Kč
Hry od českého výrobce