Užijte si podzim plný barev a zábavy…

Užijte si podzim plný barev a zábavy…

Zpestřete si čas atraktivními hrami pro celou rodinu

Přinášíme radost ze hry, tvoření i společně strávené okamžiky s blízkými. Váš den rozzářímí hrami, které vynikají nápaditým provedením a krásnými ilustracemi.

Ráj přírodní rozmanitosti s okouzlující květenou a vzácnými živočichy. Mořské hlubiny a v nich tajemný duhový tvor. A také venkovský dvorek plný soutěže chtivých zvířátek. To jsou kulisy, do nichž se přenesete se strhujícími hrami, které prověří váš postřeh, logiku i strategické schopnosti. Hlavně vám ale zpříjemní volné chvíle. Stejně jako podzimní příroda vás všechny tyto hry okouzlí škálou odstínů. Různorodé jsou také herní mechanismy, na nichž jsou jednotlivé deskovky založeny. Na své si tak přijde každý.

Balzám na duši

Rainforest_eshop_1410x300_v01.jpg

Nová hra Rainforest vám doslova rozkvete na stole. Mýtinu v ní postupně přeměníte na životodárný deštný prales plný bohaté vegetace, v níž se zabydlí ikonická zvířata jako opice, motýli, papoušci či žáby. Pro ně budujete chráněné oblasti. Sbíráte přitom body, které vám pomohou k vítězství. Radost z výhry je ale v tomto případě jen pomyslnou třešničkou na dortu. Náladu vám zlepší jak samotný proces tvorby, tak nádherné ilustrace, které podtrhují atmosféru úchvatné krajiny. I v deštivých a ponurých podzimních dnech vás hra přenese do přírodního ráje na zemi. Na přibližně půlhodinové dobrodružství v džungli se díky ní vydají dva až čtyři hráči ve věku od osmi let. 

Výprava do hlubin

Duhova-meduza_eshop_1410x300_v01.jpg

Objevovat tajemství a skvosty podmořského světa nemusíte jen na dovolené. I když už jste zpět ve víru všedních dní, pusťte se do hlubin pátrat po magickém tvorovi. Logická dětská hra Duhová medúza vás zavede za bytostí, kterou se ještě nikomu nepodařilo vyfotit. Ví se však, že má pestře zbarvená chapadla. Právě jejich složení je cestou k úspěchu. Potřebovat budete šikovnost i strategii, protože během hry zkoušíte co nejrychleji sestavit vlastní barevnou řadu pěti dílků a současně se snažíte zablokovat soupeře. Do děje navíc zasáhnou záludné mořské potvůrky, které mohou průběhem hry pěkně zatočit. Novinku Duhová medúza si užijí děti od čtyř let. Trvá přibližně čtvrt hodiny a je určena pro dva až čtyři hráče. Má několik variant obtížnosti.

Zábavná štafeta

Mrkve-a-Zbesile_eshop_1410x300_v01.jpg

Nezapomenutelné zážitky vás čekají i na obyčejném venkovském dvorku. Tedy pokud na něm žijí soutěživá zvířátka. V nové hře Mrkve a zběsile jsou na startu za každý tým připraveni pejsek, slepička, káčátko, králíček
a kohoutek. A všichni jsou odhodláni dostat pestrobarevnou zeleninu co nejrychleji do cíle. Každé zvíře je jinak rychlé a každé umí ve správný čas využít na dráze plné překážek své přednosti.  Záleží jen na vás, jak budete pozorní a v jakém pořadí pošlete členy svého týmu do závodu. Podaří se vám zkombinovat tahy tak, abyste první protnuli cílovou pásku? Zúčastnit se může až pět hráčů ve věku od šesti let. Závod trvá přibližně deset minut. Obtížnost hry lze snadno upravit. Oboustranné dílky závodní dráhy s různými překážkami jsou totiž variabilní a dají se snadno kombinovat.

Náš tip: Prozkoumejte z pohodlí domova New York či Londýn

Nastupovat-prosim_eshop_1410x300_v01.jpg

Dlouhé podzimní večery vám zpestří také strategická hra Nastupovat, prosím. Užijí si ji dva až pět hráčů ve věku od osmi let. Vyzkoušíte si při ní, jaké to je být řidičem autobusu v New Yorku či Londýně. Vaším cílem bude vytvořit během dvanácti kol tu nejlepší autobusovou linku ve městě a převézt co nejvíce spokojených cestujících. K tomu je potřeba nejen naplánovat ideální trasu spletitými ulicemi metropolí, ale samozřejmě také vyhýbat se dopravním špičkám a linkám protihráčů. Plnit budete i mnoho dalších zajímavých úkolů a osobních cílů. Hra Nastupovat, prosím vás navíc zaujme dokonalým provedením vyladěným do detailu i velmi originálním herním mechanismem.

České hry a kvalitní hračky Dino Toys
Jsme česká rodinná firma. Naše práce je naším posláním. Tvoříme a rozvíjíme svět fantazie již 30 let.
Návody her online
Garantovaná záruka kvality
Doprava zdarma od 699 Kč
Hry od českého výrobce