Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Doprava a platby

Dino Toys s.r.o.

Cena zboží, způsob platby a dodání, možnost opětovného dodání

1. Ceny nabízeného zboží jsou vždy uvedeny u jednotlivých produktů na e-shopu s tím, že jde vždy o cenu konečnou zahrnující DPH ve výši 21 %. V ceně není obsaženo dopravné, poštovné ani úhrada za platbu na dobírku.

2. Zákazník je povinen objednané zboží uhradit některým z těchto způsobů:

  • platbou na dobírku (při platbě na dobírku jsou připočítávány náklady ve výši 40,-- Kč včetně DPH), v případě dodání zboží mimo Českou republiku jsou náklady ve výši 8,8 EUR (včetně DPH)

  • převodem na účet č.  5617392/0800 platí pro platby v CZK

                                    SK74 1111 0000 0011 1214 5006 pro platby v EUR

    Číslo Vaší objednávky prosím napište do variabilního symbolu.

  • prostřednictvím platebních tlačítek nebo platba kartou - posktytovatel platební brány ComGate Payments, a.s.  https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana, je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány

Platba kartou - Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem - Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Adresa včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové,  E-mail: platby-podpora@comgate.cz,  Tel:  +420 228 224 267

 

3. Zboží je zasíláno prostřednictvím zásilkové služby DPD nebo prostřednictvím služeb České pošty, a.s., a to pouze na území České republiky a Slovenské republiky. Pokud zákazník uvede adresu dodání do místa mimo území České republiky nebo Slovenské republiky, je dodavatel oprávněn od smlouvy odstoupit s tím, že pokud zákazník v tomto případě již uhradil cenu předem, bude mu tato částka vrácena na jeho účet do 15 pracovních dní. Dodavatel dále zákazníka upozorňuje na skutečnost, že zboží nelze dodat na adresu obsahující P.O.BOX. Pokud zákazník uvede adresu dodání na P.O.BOX, je dodavatel oprávněn od smlouvy odstoupit s tím, že pokud zákazník v tomto případě již uhradil cenu předem, bude mu tato částka vrácena na jeho účet do 15 pracovních dní. Po zaplacení zboží převodem na účet, si může zákazník zboží osobně vyzvednout na adrese provozovny Dino Toys s. r. o., K Pískovně 108, 29501 Mnichovo Hradiště.

4. K ceně zboží se účtuje dopravné ve výši 85,-- Kč včetně DPH  v případě dodání zboží prostřednictvím  zásilkové služy a 130,-- Kč včetně DPH v případě dodání zboží prostřednictvím České pošty a. s.. Při objednávce v ceně vyšší než 699,-- Kč včetně DPH se dopravné po České republice neúčtuje. K ceně zboží dodaného mimo ČR se účtuje dopravné ve výši 8,8 Eur včetně DPH. Při objednávce s hodnotou vyšší než 1.400,-- Kč včetně DPH (tj. 52,-  EUR) se dopravné do místa dodání mimo ČR neúčtuje. V případě osobního odběru se dopravné neúčtuje. Upozorňujeme zákazníky, že v případě osobního odběru není možná platba na místě.

5. Dodací lhůta je zpravidla 3 pracovní dny od uzavření smlouvy, tj. od potvrzení objednávky. V případě, že zákazník zvolí v objednávce některý ze způsobů placení předem, běží dodací lhůta až od uhrazení ceny na účet dodavatele. V případě, že z předem nepředvídatelných důvodů dojde ke zdržení s dodáním zboží, obdrží zákazník e-mailovou zprávu s novým termínem dodání. V případě, že lhůta dodání zboží je delší než 30 dnů, je nutný souhlas zákazníka se zasláním zboží v tomto pozdějším termínu. V případě zdržení s dodáním zboží o více než 14 dnů, je zákazník oprávněn od smlouvy odstoupit.

6. Dodavatel si vyhrazuje právo na zvláštní dodací podmínky u určitých druhů zboží (zejména kvůli složitosti a bezpečnosti přepravy); v takovém případě bude zákazník ihned po obdržení objednávky kontaktován (telefonicky nebo emailem) a o těchto podmínkách zpraven. V takovém případě se může cena za dodání lišit; o tomto bude zákazník informován dle předchozí věty.

7. Zákazník se stává vlastníkem zboží v okamžiku převzetí zboží při dodání.

8. V případě platby za zboží předem (bankovní převod, plabetní karta) může zákazník požádat prostřednictvím kontaktního telefonu nebo e-mailové adresy o opětovné zaslání zboží. Dodavatel si vyhrazuje právo dodatečně naúčtovat přiměřené náklady za skladování a opětovné zaslání zásilky. V případě platby za zboží při převzetí zákazníkem (dobírka) je dodavatel oprávněn v případě neodebrání zboží na zákazníkovi vymáhat částku odpovídající případné náhrady škody (zejména náklady na dopravu). Zákazník může požádat prostřednictvím kontaktního telefonu nebo e-mailové adresy o opětovné zaslání zboží i u zboží placeného formou dobírky. Dodavatel si vyhrazuje právo dodatečně naúčtovat přiměřené náklady za skladování a opětovné zaslání zásilky.

9. Zásilky v hodnotě přesahující 5.000,-- Kč budou před odesláním telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního emailu ověřovány.