Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Dostihy a sázky anglicky

Rodinné hry - anglická verze
Zboží není na skladě
495 Kč bez DPH
599 Kč
Kategorie: Deskové hry
Kód: 701045
Produktové číslo: 8590878701045

Popis

Legendární deskovka, která propojuje svět krásných koní s napínavou atmosférou přiměřeného hazardu, je nyní k dostání i v anglické verzi. Můžete si tak zahrát třeba s cizojazyčnými přáteli a sami si při ní promrskat angličtinu, nebo hru věnovat jako originální dárek zahraniční návštěvě. Základem je nakupování stájí a jejich využití při dostizích. K vítězství budete potřebovat jak chladnou mysl, tak chuť riskovat a hodit se vám bude i pořádná dávka štěstí při hodu kostkou.

Dostihy a sázky jsou určeny dospělým hráčům a starším dětem. Čeká vás perfektní zážitek ze hry a bohaté originální příslušenství.

Obsah: 1 herní plán, 260 bankovek, 55 karet, 87 žetonů, 6 figurek, 1 hrací kostka, 1 návod.

Hodnocení

hodnotil:
Hodnocení: ★★★★★
Čas: 12:41 Datum: 29.12.2017
nejlepší hra, škoda jen že jsme byli zvyklí na starou verzi a tím pádem tento nový design je pro nás strašně nepřehledný - peníze, karty koní.
Hrací plán se zmenšil - lepší, figurky se zvětšili (super), ale dohromady je trošku problém se na hrací plán vejít. Nyní lepší organizace krabičky a uložení peněz. Škoda, že nejde koupit starou verzi v nové krabičce :-)