Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Rukávky zdarma

Dino Toys s.r.o.

 

K nákupu hraček a her z kategorie Na ven a zahradu teď od nás získáte k nákupu nad 500,- nafukovací Tatra rukávky zdarma!
Chcete letos u bazénu udělat parádu? Stačí, když si u nás vyberete nezlevněnou hračku za pětistovku v kategorii Na ven a zahradu!
Akce platí pouze do 30. 7., tak pozor ať vám neuplave!
Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty.
 

Nezapomeňte, že dopravu u nás máte ZDARMA již při nákupu za 599 Kč.

Rodinná firma Dino - je českým výrobcem s 28 letou tradicí. V Mnichově Hradišti vyrábí puzzle, karty a deskové hry, v Podkrkonoší pak tradiční dřevěné obrázkové kostky a v Liberci legendární Tatru 148 v mnoha barvách i provedeních. Jsme pyšní, že naše produkty vznikají v České republice. Zakládáme si na precizním provedení, originalitě i kvalitních materiálech. I proto nesou naše produkty prestižní certifikát "Bezpečná a kvalitní hračka" a česká značka Dino získává často prestižní ocenění např. Czech Superbrand. V portfoliu Dina najdete tradiční, lety prověřené a stále oblíbené české klasiky jako Dostihy a sázky, Maršál a špión, Z pohádky do pohádky, Kris Kros nebo Člověče, nezlob se, ale také mnoho nových her od českých autorů, které velmi rádi podporujeme a přivádíme jejich nápady společnými silami na svět. Za zmínku stojí velmi různorodá hra Hex UP, nebo úplná herní novinka Gump, pes který naučil lidi žít, která je napasovaná na srdceryvný příběh psího tuláka, který hledá cestu ke svému člověku. Chcete vědět o našich hrách a dašlích produktech více. Prohlédněte si na našich stránkách mojedino.cz celý Dino sortiment.

Děkujeme, že dáváte život českým produkům a nezapomeňte, že...

Dino Vás baví!

Dino – to je tradiční česká značka, která přináší zábavu pro děti i dospělé. Milujeme puzzle a hry… a co vy?