Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Koronavirus

Dino Toys s.r.o.

DOPRAVA V OBDOBÍ KORONAVIRU

DORUČOVÁNÍ U JEDNOTLIVÝCH DOPRAVCŮ

Česká pošta -  Doba uložení je v současnosti prodloužena na 15 dnů (s možností až na 30 dní). Doručovatelé nemusí předat zásilku, která je určena k dodání na adresu, pokud příjemce není dostatečně chráněn rouškou či jinou vhodnou ochrannou pomůckou. Tyto zásilky budou uloženy u příslušné ukládací pošty, odpovědný pracovník dodávací provozovny prodlouží úložní dobu na maximální možnou. Pokud u zásilky prodloužení úložní doby vyloučil odesílatel nebo není v souladu s podmínkami dané služby, nebude u konkrétní zásilky úložní doba prodloužena.Prosím kontrolujte aktuální stav na stránkách České pošty https://www.ceskaposta.cz/omezeni-vnitrostatnich-sluzeb

DPD - provoz výdejních míst Pickup je omezen, v některých případech zcela uzavřen z důvodu nařízení vlády ČR. Pro již uložené zásilky na uzavřených výdejních místech prodlužují lhůtu pro vyzvednutí zásilky o dobu uzavření výdejního místa.

Z důvodu minimalizace rizika přenosu viru zastavují od 16.3. do odvolání osobní podání i vyzvednutí zásilek na všech depech. Aktuální stav doručování můžete kontrolovat na stránkách https://www.dpd.com/cz/business_customers/jak_dorucujeme_radost/novinky

OBLASTI UZAVŘENÉ PRO DORUČOVÁNÍ

V současné době nejsou na území ČR žádné uzavřené oblasti.

Ještě přidáváme pár tipů, jak bezpečně zásilku převzít:

BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY

Doporučujeme bezhotovostní platby, jako jeden z nejbezpečnějších způsobů plateb. Zaplaťte rovnou na e-shopu kartou online nebo zvolte platbu převodem. Minimalizujete tak čas převzetí zásilky i kontakt s kurýrem nebo s člověkem na výdejním místě.

DOBÍRKA

Pokud nemáme jinou možnost, zvolte dobírku. Nicméně nemá cenu si nyní připravovat bankovky a mince, výdejní místa ani kurýři nyní hotovost nepřijmou. Pro převzetí zásilky budete potřebovat bezkontaktní platební kartu, nebo ještě lépe, platbu mobilním telefonem přes Apple Pay nebo Google Pay. Zásilku vám jinak dopravci nepředají.

PŘEKONTROLUJTE SI SPRÁVNÉ ÚDAJE PRO DORUČENÍ

Prosíme vás o vyplnění správných a kompletních údajů (adresa, telefonní číslo), aby vás mohl kurýr co nejjednodušeji zastihnout. Dvakrát překontrolované dodací údaje v košíku znamenají jistější doručení.

Moc děkujeme za váš zodpovědný přístup. Přejeme všem pevné nervy a držíme palce při nedobrovolné karanténě.

Hodně zdraví  

Vaše Dino

20.3.2020