Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Koronavirus

Dino Toys s.r.o.

DOPRAVA V OBDOBÍ KORONAVIRU

DORUČOVÁNÍ U JEDNOTLIVÝCH DOPRAVCŮ

Česká pošta - všechny balíky bez rozdílu ukládá na svých pobočkách bez pokusu o doručení! Doba uložení je v současnosti prodloužena na 15 dnů (s možností až na 30 dní). Některé pobočky byly uzavřeny - prosím kontrolujte aktuální stav na stránkách České pošty https://www.ceskaposta.cz/uzavrene-provozovny

DPD - provoz výdejních míst Pickup je omezen, v některých případech zcela uzavřen z důvodu nařízení vlády ČR. Pro již uložené zásilky na uzavřených výdejních místech prodlužují lhůtu pro vyzvednutí zásilky o dobu uzavření výdejního místa.

Z důvodu minimalizace rizika přenosu viru zastavují od 16.3. do odvolání osobní podání i vyzvednutí zásilek na všech depech. Aktuální stav doručování můžete kontrolovat na stránkách https://www.dpd.com/cz/business_customers/jak_dorucujeme_radost/novinky

OBLASTI UZAVŘENÉ PRO DORUČOVÁNÍ

Z důvodu lokálních karantén jsou některé oblasti pro doručování uzavřeny. Zásilky v takových případech budou uloženy v doručovacích depech dopravců, kteří budou čekat na otevření doručovacích oblastí.

Karanténa se v současnosti týká oblastí

783 21 – Chudobín, Myslechovice, Nasobůrky, Nová ves, Víska

783 24 – Savín

783 91 – Uničov, Střelice, Renoty, Nová dědina, Dolní Sukolom, Horní Sukolom, Dětřichov, Brníčko, Benkov

784 01 – Chořelice, Litovel, Rozvadovice, Tři Dvory, Unčovice, Červenka

584 01 – Kynice

 

Ještě přidáváme pár tipů, jak bezpečně zásilku převzít:

BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY

Doporučujeme bezhotovostní platby, jako jeden z nejbezpečnějších způsobů plateb. Zaplaťte rovnou na e-shopu kartou online nebo zvolte platbu převodem. Minimalizujete tak čas převzetí zásilky i kontakt s kurýrem nebo s člověkem na výdejním místě.

DOBÍRKA

Pokud nemáme jinou možnost, zvolte dobírku. Nicméně nemá cenu si nyní připravovat bankovky a mince, výdejní místa ani kurýři nyní hotovost nepřijmou. Pro převzetí zásilky budete potřebovat bezkontaktní platební kartu, nebo ještě lépe, platbu mobilním telefonem přes Apple Pay nebo Google Pay. Zásilku vám jinak dopravci nepředají.

PŘEKONTROLUJTE SI SPRÁVNÉ ÚDAJE PRO DORUČENÍ

Prosíme vás o vyplnění správných a kompletních údajů (adresa, telefonní číslo), aby vás mohl kurýr co nejjednodušeji zastihnout. Dvakrát překontrolované dodací údaje v košíku znamenají jistější doručení.

Moc děkujeme za váš zodpovědný přístup. Přejeme všem pevné nervy a držíme palce při nedobrovolné karanténě.

Hodně zdraví  

Vaše Dino

20.3.2020