Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

SHUFFLE: MONOPOLY SK

Akce
karetní hry s aplikací - slovenská verze
Zboží není na skladě
41 Kč bez DPH
99 Kč
50 Kč
Kategorie: Shuffle
Kód: 022609
Produktové číslo: 5411068022609

Popis

Nudí tě obyčejné karty a raději si hraješ na mobilu či tabletu? Objev hru Shuffle, která výborně spojí klasické karty a tvůj chytrý přístroj. Hrát můžeš samostatně jen karetní verzi, kterou najdeš v plastové krabičce, nebo ji rozšiř o vychytávky z aplikace, kterou si zdarma stáhneš ve virtuálním obchodě Apple Store či Google Play. Kromě video návodu obsahuje ještě další úkoly a více zábavy pro tebe a tvé kamarády.

Staň se boháčem a užívej si pohodlný život s hromadou majetku a peněz. Stačí mít ve hře trochu štěstí, ostré lokty a chytře nakoupit výnosné pozemky. Jenže pozor! Jsou tu i další podnikatelé, kteří chtějí zbohatnout a pošilhávají po tvém jmění. Vyhraješ jedině tak, že je oškubeš o peníze dřív než oni tebe.

Balení obsahuje: 110 karet, návod a Shuffle app (ke stažení zdarma na AppStore nebo Google Play)

Jak Shuffle vyhrát? Podívej se na video návod.

Více informací o hře naleznete zde

Návod ke hře ke stažení

Videonávod ke hře

Specifikace

Počet hráčů OD 2 hráčů
Počet hráčů DO 5 hráčů
Věk hráče OD 8 let
Váha zboží v Kg 0,2 kg
Délka hry v minutách 20 min.

Hodnocení

hodnotil:
Čas: 20:09 Datum: 17.03.2018
úžasná hra,baví nás celou rodinu mohu jen doporučit,naučily ji nás sousedi a ted ji sama scháním domů ale není pořádně nikde na prodej
hodnotil:
Hodnocení: ★★★★★
Čas: 23:15 Datum: 04.03.2018
Rychlost hry než deskové.
hodnotil:
Hodnocení: ★★★★★
Čas: 09:38 Datum: 04.12.2016
Ze začátku se hra zdála komplikovaná, ale po několika kolech si člověk zapamatuje, co která karta znamená a hra je velmi zábavná. Hru může hrát 4 i více hráčů.
Výborná rodinná hra. Doma jsme již měli monopoly deskovou hru, ale ta je moc zdlouhavá a nikdy jsme ji nedohráli do konce. Karet
Nic