Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

PÍSNIČKOVÉ KOSTIČKY

12 dřevěných kostek
Skladem > 5 KS
189 Kč bez DPH
229 Kč
Kód: 302169
Produktové číslo: 8590951302169

Popis

Kdo si hraje, nejen že nezlobí, ale často je mu přímo do zpěvu. S písničkovými kostkami to nebude jinak. 12 dřevěných krychliček může posloužit jako obrázková skládačka, stavební materiál pro věž nebo inspirace pro malé zpěváky. Na každém obrázku totiž najdete jednu písničku – třeba Pásla ovečky, Skákal pes a další.

Jako bonus ke kostkám patří i omalovánky včetně textů jednotlivých písniček. Ideální kombinace pro rozvoj fantazie, kreativity a paměti vašich ratolestí.

Kostky jsou vyrobeny z přírodního dřeva, které vydrží dlouhé roky, a navíc je zcela zdravotně nezávadné. Za vznikem hračky stojí tradiční česká značka TOPA.
 
Ke dřevěným kostkám s motivy lidových písniček je přibalen také malý zpěvník, se kterým si děti mohou všech šest písní zazpívat. Skládačka z 20 kostek zafunguje jako 3D puzzle i jako jednoduchá stavebnice.

Kostky se vyrábí z českého smrkového dřeva v naší ryze české továrně Dino Topa, která svou historii píše už od 50. let. Kvalitní přírodní materiál přežije celé generace a je zdravotně nezávadný.  

Dřevěné kostky zde vyrábíme také na zakázku jak pro hračkářství všech rozměrů, tak pro firemní účely.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.