Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

PEJSEK A KOČIČKA

12 dřevěných kostek
Zboží není na skladě
164 Kč bez DPH
199 Kč
Kód: 302060
Produktové číslo: 8590951302060

Popis

Představte dětem pohádky, na kterých jste vyrůstali. Pejska a kočičku si zamilují hned při prvním setkání. Z 12 dřevěných kostek si spolu poskládáte šest různých příběhů ilustrovaných Josefem Čapkem. Povídejte si třeba, jak pejsek s kočičkou pekli dort nebo myli podlahu. Kromě toho, že se děti zabaví, pomohou jim kostky rozvíjet fantazii i zručnost.  

Kvalitní dřevo, z něhož jsou kostky vyrobeny, je nejen odolné, ale také zdravotně nezávadné. Kostky se vytváří již od padesátých let v tradiční české dílně TOPA.
 
Motivy starých českých pohádek na tradičních dřevěných kostkách zabaví děti na dlouhé hodiny. 12 krychliček totiž funguje jako 3D skládačka i jako malá stavebnice.

Kostky se vyrábí z českého smrkového dřeva v naší ryze české továrně Dino Topa, která svou historii píše už od 50. let. Kvalitní přírodní materiál přežije celé generace a je zdravotně nezávadný.  

Dřevěné kostky zde vyrábíme také na zakázku jak pro hračkářství všech rozměrů, tak pro firemní účely.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.