Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

DINO VELIKONOČNÍ VÝZVA

Dino Toys s.r.o.

Připravili jsme si pro vás zábavnou VELIKONOČNÍ VÝZVU, která určitě zpestří u vás doma prodloužený víkend a navodí vám tu správnou velikonoční atmosféru.

Všichni jsme doufali, že budeme moci vyjet někam na chatu či do přírody a užít si trochu jara a velikonočního veselí. Musíme to však ještě chvíli vydržet. Rozhodli jsme se vám přinést trochu toho veselí až k vám domů a maličko vás inspirovat k zábavnému trávení společného času.   

Všechno je to nápad našeho kolegy, vývojáře deskových her Štěpána, který se nechtěl smířit s tím, že by byly letos Velikonoce „nudné“. A tak vymyslel pro všechny děti v rekordním čase zábavnou VELIKONOČNÍ VÝZVU ve stylu Vytiskni a hraj! Jak celou výzvu pojmete, je jen na vás. Jestli k tomu dětem vymyslíte příběh, uděláte bojovku nebo je pak třeba odměníte za správné řešení nějakou sladkou velikonoční nadílkou. Prostor pro vaši fantazii je veliký, tak se do toho společně pusťme.

Naše VELIKONOČNÍ VÝZVA se skládá ze dvou částí.

Nejprve vytiskněte dětem šablonu s vajíčky a s rébusovým zadáním. Podaří se jim vybarvit všechna velikonoční vajíčka správně?

Velikonoční výzva - zadání

Mysleli jsme i na menší děti, těm můžete vytisknout tuto jednodušší verzi VELIKONOČNÍ VÝZVY pro malé králíčky.

Velikonoční výzva - pro malé králíčky

Až si děti trochu potrápí hlavičky a budou mít vybarveno, zkontrolujte si správnost řešení podle našeho barevného klíče.

Velikonční výzva - řešení

GRATULUJEME! Nyní si se svými vybarvenými vajíčky zahrajte veselou postřehovou hru, kterou pro vás Štěpán vymyslel. Vytiskněte si pravidla a můžete se pustit s celou rodinou nebo kamarády do té správné velikonoční zábavy. 

Hru si můžete zahrát i bez splnění VELIKONOČNÍ VÝZVY. Vše najdete v pravidlech.

Velikonoční výzva - pravidla hry

Nezapomeňte, že hlavním cílem není vyhrát, ale užít si společně VESELÉ VELIKONOCE, které vám za celé DINO přejeme z celého srdce.