Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

DINO VELIKONOČNÍ TAŠKAŘICE

Dino Toys s.r.o.

Těšíte se na Velikonoce? Před vámi je prodloužený sváteční víkend, a ten se musí okořenit špetkou velikonočního hraní. Proto vám přinášíme další ze série her „Vytiskni a hraj!“ z dílny Dino, kterou si doma můžete sami připravit a zahrát s celou vaší rodinou a kamarády.

Králíčku, řekni „kuře“! 

Když náš kolega Štěpán vymýšlel tuto velikonoční taškařici, snažil se, aby se u ní děti bavily, ale zároveň je trochu potrénovala ve výslovnosti obtížných souhlásek (C, L, R, Ř) a věřte, že se mu to podařilo. Zahrajte si zábavnou velikonoční taškařici, ve které sbíráte veselé velikonoční obrázky, trénujete barvičky, paměť i správnou výslovnost. Ta se hodí i zkušeným řečníkům.  

Materiály ke hře (barevné oboustranné kartičky s velikonočními symboly) a pravidla hry si vytiskněte zde: 

Návod velikonoční taškařice   

Herní karty

A můžete začít hrát!

Věříme, že se vám bude naše velikonoční taškařice líbit, a že jí čas od času prostřídáte nějakými hezkými velikonočními zvyky. Upleťte společně třeba pomlázku, zkuste uplácat nějaký ten mazanec, nabarvěte společně vajíčka, nebo dětem poschovávejte dobroty po celém bytě či zahradě. Prostě si užijte ty pravé veselé a hravé…