úvod / Pro kluky / Deskové hry

NÁMOŘNÍCI Z NORDENU

Kód: 631427 Produktové číslo: 8590878631427 Zobrazit vše Doporučujeme
Rodinné hry
799 Kč
660 Kč bez DPH
není skladem

Počet hráčů 2 - 4 hráčů
Počet hráčů DO 4 hráčů
Věk hráče 10 - 99 let
Věk hráče DO 99 let
Rozměr krabice 297 x 297 x 75 mm
Váha zboží v Kg 1,3 kg
Copyright 2014 KOSMOS Verlag
Délka hry v minutách 60 min.

Popis produktu

Staňte se ochránci severského moře, pomozte přístavům v nouzi, vybojujte rozhodné bitvy s piráty. Užijte si novou strategickou hru od autora legendárních Osadníků z Katanu!

Námořníci z Nordenu jsou strategická desková hra pro dva až čtyři hráče, jejichž úkolem je pomoci  obnovou a zásobováním třem důležitým přístavům, které vyplenili piráti. Vítězem se stane ten, kdo jako první získá požadovaný počet bodů prestiže a nejlépe se vypořádá s nástrahami obchodních cest v drsném prostředí severského moře.

Herní mechanismus Námořníků z Nordenu je jednoduchý a snadno pochopitelný. Hra je kombinací budovatelské a obchodní strategie střední obtížnosti, takže osloví i náročnější hráče, a přitom ji zvládnou i děti. Od hráčů vyžaduje předvídavost, kombinační schopnosti, trénuje paměť i strategické plánování. Do jejich plánů může zasáhnout i prvek náhody, jenž přináší napětí i zábavu, ale do hry je zakomponován v přiměřené míře, a tu lze navíc v jejím průběhu výrazně omezit.

Obsah: 4 velké 3D lodě, 1 skórovací tabulka, 24 karet moře, 16 kanónů, 8 obchodních dopisů, 42 zlaťáků, 64 dřevěných komponentů, 40 bodovacích kostek, 1 bílá kostka pro události, 1 černá bitevní kostka, 1 návod

Návod ke hře ke stažení

Návod na wikipedia.org

Komentáře a hodnocení
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží. Pro napsání recenze musíte být přihlášen.