Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

ŠESTIKOSTKA VEVERKA

6 dřevěných kostek
Zboží není na skladě
123 Kč bez DPH
149 Kč
Kategorie: Další hračky
Kód: 381058
Produktové číslo: 8590951381058

Popis

Žádné dítko není dřevo od přírody. Naopak s dřevěnými kostkami poznáte, že se velmi snadno a rády učí. Na šestero kostkách s šesti obrázky zvířat děti poznají kamarádku veverku, ještěrku, lišku, sovu a taky zajíce s ježkem. Motivy mohou malí stavitelé skládat nejen podle předlohy, ale i dle vlastní fantazie. Procvičí si tak motoriku a představivost.

Kostky jsou vyrobeny z kvalitního přírodního dřeva, díky čemuž vydrží dlouhé roky a jsou zdravotně nezávadné. Hračka pochází z tradiční české dílny TOPA.
 
S šesticí kostek si děti mohou stavět věž, skládat obrázky a také poznávat zvířátka žijící v lese a na poli. Hračka z přírodního dřeva má původ v tradiční české dílně.

 

Kostky se vyrábí z českého smrkového dřeva v naší ryze české továrně Dino Topa, která svou historii píše už od 50. let. Kvalitní přírodní materiál přežije celé generace a je zdravotně nezávadný.  

Dřevěné kostky zde vyrábíme také na zakázku jak pro hračkářství všech rozměrů, tak pro firemní účely.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.